

WSPÓŁPRACA MIĘDZY UZ A ZESPOŁEM SZKÓŁ TECHNICZNYCH ORAZ CKZIU ELEKTRONIK SFORMALIZOWANA!
Uniwersytet Zielonogórski, realizując swoją misję edukacyjną, podpisał dziś umowę o współpracy z dwiema zielonogórskimi szkołami średnimi: Zespołem Szkół Technicznych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Elektronik. Na co dzień z obiema szkołami będzie współpracował Wydział Mechaniczny. To nie jedyna współpraca wydziałów uniwersyteckich ze szkołami średnimi, lecz pierwsza sformalizowana umową. Zobacz więcej pod linkiem




UWAGA!!!
Od 27.09.2021r obowiązuje nowy plan lekcji. Prosimy uczniów i nauczycieli o zapoznanie się ze zmianami w dzienniku elektronicznym. Należy przewinąć na planie terminarz na tydzień 27.09-3.10.
Zmiany dotyczą klas: 1Ti, 1Th,1Td, 2Ta, 2Ba,2Td,2Tf,3Tj,3Td.
<mk>




Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszej wieloletniej nauczycielki, Pani Heleny Szajkowskiej. W naszej pamięci pozostanie jej uśmiech i ciepło jakie dawała każdemu z nas.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy wtorek o 12.40 na starym cmentarzu przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze.




Konkurs Sudoku dla klas pierwszych technikum odbędzie się 28.09.2021 (wtorek) na czwartej godzinie lekcyjnej (godz. 10:30 - 11:15) w sali 52.
Serdecznie zapraszamy zgłoszone osoby.


| «« Poprzednia strona | Strona 136 z 451 | Następna strona »» |
<<


















