

W dniu 23.04.2021r. (piątek) na terenie Naszej szkoły będzie pełnić dyżur Pani psycholog Wioletta Sokołowska-Domagała w ramach współpracy z Biurem Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. Jest to już drugie spotkanie (pierwsze miało miejsce w dniu 24.03.2021r.).
Konsultacje psychologiczne adresowane są do nauczycieli, wychowawców, pedagogów, dyrektorów.
Spotkania indywidualne mają charakter szkoleniowy, konsultacyjny, interwencyjny.
Dyżur zaplanowany jest w godzinach 14:00-16:00 w gabinecie 8A.
Serdecznie zachęcamy i pozdrawiamy:)




UWAGA MATURZYŚCI!
Przypominamy, że należy rozliczyć się z biblioteką szkolną.
Biblioteka czynna jest codziennie (tak, jak szkoła) od 9.00 do 12.00.
Po zniesieniu obostrzeń - od 9.00 do 14.00.








Dużo zdrowia, spokoju, radości oraz miłości i nadziei,
czasu pełnego zadumy, refleksji,
ale też wytchnienia w te zbliżające się Dni Wielkiej Nocy.
życzy
dyrekcja ELEKTRONIKA


| «« Poprzednia strona | Strona 144 z 451 | Następna strona »» |
<<


















